<
استارت کسب

سخن هفته

جک ما

تایید زرین پال

آخرین محصولات

دانلود چک لیست کسب و کار

دانلود رایگان کسب و کار

درباره ما

اهداف سایت

سایت استارت کسب به منظور ارائه مطالب و اطلاعات لازم برای کارآفرینان و موسسان کسب و کارهای جدید راه اندازی شده است. درواقع تمام کسانی که ایده جدید دارند و می خواهند آن را اجرایی کنند، می توانند از این سایت بهره مند شوند. حتی اگر کسب و کاری را آغاز کرده اید و هنوز شتاب نگرفته ، و یا با مشکلاتی برخورد کرده اید و می خواهید استراتژی خود را تغییر دهید، با مطالب این سایت همراه شوید.

مطالب و فایل های کاربردی این سایت، همگی از سایت ها و منابع معتبر خارجی که در این زمینه فعالیت می کنند، تهیه شده و پس از بومی سازی ترجمه گردیده اند. فایل های کاربردی مانند بیزینس پلان(طرح کسب و کار)، مارکتینگ پلان (طرح بازاریابی) و… همگی از بهترین نسخه های روز دنیا می باشند و دارای تضمین برگشت وجه هستند.

 

کاربران سایت

همانطور که گفته شد، این سایت قابل استفاده افراد زیر می باشد:

  • استارت آپی ها

  • کارآفرینان

  • کسانی که سایت اینترنتی فروشگاهی راه اندازی می کنند

  • کسانی که کسب و کار جدید آغاز می کنند

  • کسانی که می خواهند ایده خود را بصورت علمی و با استراتژی پیاده سازی نمایند

 

ضمانت بازگشت وجه

درصورتی که محصول خریداری شده از این سایت، مطابق نظر شما نبود و احساس کردید که محصول، آنچیزی نیست که به درد کسب و کار شما بخورد، کافی است از طریق ایمیل ما را مطلع کرده و دراسرع وقت تمامی وجه خود را پس بگیرید. به این منظور ، با همان ایمیلی که محصول را خریداری نموده اید، حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز به ما اطلاع دهید تا مقدمات کار فراهم شود.

 

راهنمایی و خدمات پس از فروش

تمامی محصولات سایت دارای خدمات پس از فروش می باشد. به این معنا که اگر فایل در هر زمانی و به هر دلیلی پاک یا ناقص شود، سریعا قابل ترمیم است. همچنین سوال و راهنمایی های لازم نیز توسط ایمیل قابل انجام است.درضمن، درصورت ارتقا نسخه های خریداری شده در آینده، فایل جدید بصورت رایگان برای خریداران قبلی ارسال می شود.

 

برای ارتباط ، می توانید به آدرس زیر ایمیل بزنید:

startkasb@gmail.com

راه های ارتباط

چک لیست رایگان کسب و کار
اگر آماده شده اید که ایده خود را عملی کرده و کسب و کار تان را راه اندازی کنید، این چک لیست را بصورت رایگان دریافت کنید تا موردی را از قلم نیاندازید....