<
استارت کسب

سخن هفته

جک ما

تایید زرین پال

آخرین محصولات

دانلود چک لیست کسب و کار

دانلود رایگان کسب و کار

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از کسب و کارهای مهم در این دوره، کسب و کارهای اینترنتی به شمار می رود. سایت های فروشگاهی که قابلیت فروش کالاهای متنوع و یا دانلود فایل های مختلف را دارند، به دلیل اعتماد مردم و راحتی دسترسی خریداران، یکی از روش های کسب درآمد به شمار می رود.

گروه “استارت کسب” به منظور کمک به راه اندازی این نوع کسب و کار ، برای شما سایت دلخواهتان را راه اندازی می کند. ما با راه اندازی کامل سایت برطبق خواسته شما ، آن را تحویل داده بصورتی که مدیریت کامل سایت توسط خودتان به راحتی انجام خواهد گرفت. ضمن آنکه به مدت ۶ ماه به عنوان پشتیبان در کنارتان خواهیم بود. روش کار ما به این صورت خواهد بود تا بدانید این طراحی شامل چه کارهایی است:

  • یک الی چند نمونه پیشفرض به شما داده می شود، پس از اصلاح و تایید توسط شما، کار آماده سازی قالب اصلی سایت آغاز می شود.

  • نصب افزونه ها (پلاگین ها)ی لازم برای یک سایت فروشگاهی

  • اتصال سایت به درگاه پرداخت الکترونیکی

  • نصب پلاگین سئو و بهینه سازی آن و ثبت سایت در موتورهای جستجو

  • انتخاب نام سایت، انتحاب نام دامنه، طراحی لوگو و محصولات سایت توسط خودتان باید انجام بگیرد. “استارت کسب” این موارد را از شما گرفته و در سایت قرار می دهد.

  • ما پس از تعیین نام انتخابی شما، کارهای ثبت و خریداری دامنه و خریداری هاست یکساله را انجام می دهیم . باتوجه به تغییرات نرخ دلار و تغییر تعرفه ها توسط شرکت های ثبت دامین و هاست، مطابق تعرفه روز همان شرکت با شما حساب خواهد شد و اگر شما خودتان اقدام کنید که چه بهتر!

  • تمام خرید هاست، ثبت دامین و … توسط ایمیل و نام شما انجام می شود تا برای تمدید آن برای سال بعد مشکلی نداشته باشید و خودتان به راحتی انجام دهید.

  • مدیریت سایت توسط شما انجام خواهد شد. اما نگران نباشید، ما فایلی برای شما تهیه می کنیم و توضیح کافی برای نحوه مدیریت و … را برایتان توضیح می دهیم. علاوه بر این، ما ۶ ماه کنارتان هستیم و می توانید از ما کمک بخواهید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

هزینه تمامی کارهای گفته شده در بالا فقط ۸۰۰ هزار تومان می باشد که نحوه پرداخت به شرح زیر می باشد:

۵۰ درصد پس از توافق طرح مورد نظر شما و قبل از آماده سازی قالب اصلی

۴۰ درصد پس از بالا آمدن سایت و راه اندازی آن

۱۰ درصد باقی مانده قبل از تحویل رمز دسترسی و … و ارائه کل موارد خواسته شده

شما می توانید جهت سفارش از طریق ایمیل سایت درخواست خود را ارایه دهید تا بلافاصله با شما تماس گرفته شود و پیش نویس قرارداد و توضیحات لازم به شما ارایه شود.

startkasb[@]gmail[.]com

 

نمونه سایت های اجرا شده توسط ما :

سایت کنترل پروژه

سایت پادکستوری

راه های ارتباط

چک لیست رایگان کسب و کار
اگر آماده شده اید که ایده خود را عملی کرده و کسب و کار تان را راه اندازی کنید، این چک لیست را بصورت رایگان دریافت کنید تا موردی را از قلم نیاندازید....