<
استارت کسب

سخن هفته

جک ما

تایید زرین پال

آخرین محصولات

دانلود چک لیست کسب و کار

دانلود رایگان کسب و کار

فروش آنلاین زعفران

تاریخ ارسال مطلب : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

کشمون ، معرفی استارت آپ موفق

“کشمون یک بازار آنلاین هستش که شما و کشاورزهای منتخب زعفرون بتونین هم رو پیدا کنین، ارتباط داشته باشین و از هم زعفرون بخرین.

این جمله معرفی سایت در بخش “درباره ما” ی سایت کشمون است که نشان دهنده نوع فعالیت کسب و کار این استارت آپ می باشد. سایت در همان معرفی خود تاکید دارد که یک واسط یا دلال صرف میان خریدار و فروشنده نیست و با فعالیتی که برای خود در نظر گرفته، علی رغم نداشتن زمینی برای کشت، مانند یک تولید کننده ، سعی بر افزایش کیفیت محصولات معرفی شده در سایت خود دارد.

 در کشمون، هر محصولی ( منظور زعفران می باشد) و هر تولیدکننده ای حضور ندارد. تیم سایت با بررسی و ارسال نمونه ها به آزمایشگاه و… ابتدا کشاورز را تایید صلاحیت (!) کرده و در طول روند تولید نیز بر روند کشت نظارت می کند.

این استارت آپ با خلاقیتی که به خرج داده، گرچه روش کار خود را سخت کرده و در طول زمان مجبور به افزایش نفرات در تیم خود می باشد، اما مطمئنا با حفط رویه خود، خریداران بیشتری را به دلیل افزایش اعتماد جلب کرده و می تواند فعالیت خود را گسترش دهد.

از نکات حایز اهمیت در این استارت آپ، پیش بینی به سود رسیدن خود و تعیین زمان برای آن است. به عبارتی کشمون، می داند که درآمد سایت از چه زمانی آغاز می شود. در قسمتی از سایت آمده است که کشمون پس از ۱۷ ماه از شروع فعالیتش، که در اردیبهشت ۱۳۹۸ خواهد بود، با رسیدن به فروش ۱۱،۸۰۰ مثقال زعفران، هزینه هایش سرشکن خواهد شد. سایت کشمون به زیبایی حتی ریز مخارج خود را نیز آورده است.

سایت کشمون در همین آغاز فعالیت خود، با متنوع کردن محصولات خود بصورت گام به گام، نشان می دهد که الفبای راه اندازی کسب و کار را می داند و از آن پیروی می کند. اصول کار این است که در ابتدا تمرکز خود را بر روی محصول اصلی قرار داده، و پس از مدتی آپشن های جدید محصول اصلی را افزایش دهید، کاری که این استارت آپ با خلاقیت خود انجام داده است.

این استارت آپ نمونه جالبی است برای بررسی و کسب ایده نو در محصولات و خدمات جدید دیگر و یا استفاده از خلاقیت های آن در کسب و کارتان. بررسی این سایت توصیه می شود.

یک پاسخ به “فروش آنلاین زعفران”

  1. زعفران گفت:

    ممنون زیبا و مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط

چک لیست رایگان کسب و کار
اگر آماده شده اید که ایده خود را عملی کرده و کسب و کار تان را راه اندازی کنید، این چک لیست را بصورت رایگان دریافت کنید تا موردی را از قلم نیاندازید....